Чоловіче безпліддя

Що таке «чоловіче безпліддя», чому чоловік стає безплідним, коли необхідно звернутися до лікаря, як проводиться діагностика чоловічого безпліддя, яким може бути лікування безпліддя у чоловіків?

Чоловіче безпліддя – неможливість чоловіка запліднити жінку. Чоловічий фактор безпліддя в парі складає 50% - стільки ж, скільки і жіночий. При цьому в останні десятиліття фахівці констатують зростання чоловічого безпліддя, все більше чоловіків репродуктивного віку потребують допомоги лікарів, щоб стати батьками. Якщо вагітність у вашій парі не настає протягом 1 року, або у віці старше 30-35 років – протягом 6 місяців, вам варто звернутися за спеціалізованою медичною допомогою.

medosmotr muzhchin

Репродуктивна система чоловіка досить вразлива. В принципі чоловік може стати батьком практично в будь-якому віці, в реальності його репродуктивні можливості залежать від цілого ряду внутрішніх і зовнішніх факторів, що складають його життя.

Для запліднення жінки, благополучного виношування вагітності та народження здорової дитини необхідні активні, рухливі, життєздатні сперматозоїди без генетичної патології. Сперматозоїди також повинні безперешкодно виходити із статевого члена, тобто важливо нормальна будова статевих органів і відсутність складнощів з ерекцією і еякуляцією.

Запальні захворювання органів статевої системи і малого тазу, ендокринні порушення, захворювання, що передаються статевим шляхом, регулярне вплив високих або низьких температур, гіподинамія можуть призводити до порушення сперматогенезу – утворення сперматозоїдів – зниження їх кількості та якості, патології сперми. Чоловіче безпліддя часто є наслідком неуважного ставлення самого чоловіка до свого здоров'я.

Вроджені аномалії розвитку органів статевої системи, травми, сексуальні розлади також можуть призводити до діагнозу «чоловіче безпліддя». Що заважає стати батьком саме вам можна визначити тільки за допомогою комплексного обстеження організму.

 

 

 

ДІАГНОСТИКА ЧОЛОВІЧОГО БЕЗПЛІДДЯ У КЛІНІЦІ ПРОФЕСОРА СТЕФАНА ХМІЛЯ

• первинний огляд андролога, уролога;

• спермограма;

• MAR-тест;

• дослідження фрагментації ДНК сперматозоїдів;

• аналіз крові на рівень гормонів;

• каріотипування;

• УЗД мошонки, передміхурової залози, доплерометрія (за призначенням лікаря).

Більшість досліджень абсолютно безболісні. Результативність аналізу якості сперматозоїдів, роботи статевої та ендокринної системи висока, дозволяє виявити захворювання/патологію і вибрати оптимальний метод лікування безпліддя у чоловіка.

Лікування чоловічого безпліддя підбирається індивідуально з урахуванням результатів проведеної діагностики, особливостей організму чоловіка. Для нормалізації фертильності та репродуктивної функції чоловіка, у Клініці професора Стефана Хміля використовують препарати італійського виробництва Spergin Q10 з метою покращення сперматогенезу, еректильної функції та при підготовці до проведення екстракопрорального запліднення. 

Діагностика та лікування чоловічого безпліддя – завдання, з якими успішно справляються лікарі клініки. Ми робимо все можливе, щоб кожен чоловік ставав батьком, незалежно від причини, що призвела його до діагнозу «чоловіче безпліддя».

 

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше

Напишіть нам

Ми в соц. мережах

FB

Контакти

46008 

м. Тернопіль 

вул. Шептицького, 1 Б

+38 067 580 0 580
+38 0352 43 12 07

 

46008 

м. Тернопіль 

вул. Стадникової, 9

+38 097 7 40 42 00
+38 0352 40 42 00

 

79035 

м. Львів 

вул. Бучми, 22

+38 067 350 61 00
+38 032 232 83 30