Історія про справжнє диво

Це унікальна історія материнства про те, що ДИВО є. 💚І воно стається, якщо Ваша віра сильна, а поруч лікар, який вірить разом з Вами і до останнього бореться за ваш шанс стати батьками.

В цей осінній день медичний директор центрів «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові та Тернополі, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Марія Хміль дарує нашим підписникам свою дивовижну історію материнства.🤱
Ця подружна пара — іноземці. 🔸️Їй за 50, йому 63. Жінка ніколи не мала дітей, але завжди вірила і просила в Бога маля. За плечима невдалі спроби ЕКЗ в країнах Європи. Один іспанський професор рекомендує подружжю їхати в Україну, в Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові. За цей непростий клінічний кейс береться Марія Хміль.
«Я прекрасно розумію, що вік моєї дружини не дозволяє їй самостійно виносити під серцем маля. Тому ми розглядаємо лише сурогатне материнсво», — відразу апелює досвідчений і впевнений в своїх рішеннях чоловік. Марія Хміль радить не поспішати і проводить грунтовне обстеження жіночого організму.
«Ви не уявляєте моє здивування, коли на моніторі апарату УЗД я побачила матку у відмінному стані. А спермограма чоловіка теж мала непогані показники», — розповідає Марія Хміль, яка за цих обставин відразу вирішує вдатися до донації.
Пара обирає донора яйцеклітини, жінка кілька місяців проходить гормональну терапію.
Запліднення донорської яйцеклітини спермою чоловіка вдале. В ембріологічній лабораторії обирають найякісніші ембріони, частину кріоконсервують, а один переносять в порожнину матки жінки. Перша спроба ембріотрансферу і вже за кілька днів стає зрозуміло — ембріон не прикріпився. Пацієнтка засмучена, але рішуча.
«Лікарю, ідемо далі», — каже жінка і Марія Хміль визначає дату для другого переносу. З двох ембріонів прикріплюється один, він активно росте і розвивається. Вагітність є і на диво вона протікає дуже легко, без укладнень та загроз.🤰
Народилась дивовижна дівчинка з неймовірними блакитними очима.🧡 А іноземне подружжя щодня відчуває радість батьківства і говорить про те, що їх стосунки зараз міцні, як ніколи.
«Щодня дарувати радість батьківства — ось найбільше щастя для нашої команди», — каже Марія Хміль і усміхається.
А ми щасливі, якщо наші дивовижні історії материнства дарують Вам радість і надію.🧡💚💛
Меню