Директор

rksyrf

Директор Медичного центру ПП «Клініка Професора С. Хміля», заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор медичних наук,  лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог. Автор понад 300 наукових праць, 22 патентів та винаходів. Підготував 10 кандидатів медичних наук, 1 доктора мед. наук. Автор 3 монографій, 15 пiдручникiв, у тому числі:

v першого в Україні підручника з гінекології українською та англійською мовами для ВНЗ,

v перший електронний підручник з гінекології з детальним описом  та демонстрацією оперативного лікування.

ПРОФЕСІЙНЕ ЧЛЕНСТВО:

v Вiце-президент Європейської асоцiацiї FEMS м. Париж, Франція,

v Президент Всеукраїнської асоцiацiї менопаузи та репродуктивного здоров'я жiнки.

v Член Європейскої асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE),

v Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ),

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯХ:

Конгрес Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE), який відбувся 3-5 липня 2017 року у Женеві, Швейцарія.

Конгрес Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE), який відбувся 3-6 липня 2016 року в Гельсінкі.

Міжнародний симпозіум «Теорія та практика репродукції людини», який відбувся  25-27 травня 2017 р. у Чернівцях, Україна . 

Міжнародний симпозіум «Репродуктивна медицина в Україні – 25 років успіху» 26-28 травня 2016 року у м. Харків, Україна.

Науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: "Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки”, що відбулась 12-13 травня 2016 р. у м. Вінниця

v Науково-практичний семінар для репродуктологів, присвячений актуальним питанням і новітнім дослідженням у сфері репродуктології з 28 по 29 вересня 2015 року (Університетська Клініка у м. Любек (Німеччина).

v Науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум  ГО "Асоціація акушерів-гінекологів України" "Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні", яка відбулася 24-25 вересня 2015 року у  Києві.

v Науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум ГО "Асоціація акушерів-гінекологів України" "Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології", яка відбулася 24-26 вересня 2014 року у  Києві, присвячена світлій пам’яті Луїса Джеральда Кіта.

v Конференція Merck Serono  "Клініка, орієнтована на пацієнта", яка відбулася 19-20 вересня в Києві, в готелі Хілтон.

v З’їзд  конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології ( ESHRE), який відбувся 29 червня-3 липня 2014 року в Мюнхені.            

v З'їзд конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE) який відбувся 2015 році в Лісабоні (Португалії).

v З'їзд конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE) який відбувся 7-10 липня 2013 року в Лондоні (Великобританія).

v З'їзд конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE) який відбувся 1-4 липня 2012 році в Стамбулі (Туреччина).

v Перша міжнародна конференція репродуктологів в Тель-Авіві (Ізраїль), відбулася 25-26 квітня 2013 року

ОБМІН ДОСВІДОМ:

v У травні 2017 року професор Хміль Стефан Володимирович побував на зустрічі в Гамбурзі, де відвідав клініку Манхаген Парк Клінік. 

v В період з 6 по 9 жовтня 2014 року професор Хміль Стефан Володимирович побував на зустрічі в Гельсінкі за сприяння компанії "Оріон-фарма", де відвідав одну з репродуктивних клінік. 

v "Науковий центр акушерства, гінекології і перинатології імені академіка В.І. Кулакова”, а також взяв участь у школі-семінарі "Практикуй и делись опытом (ПИДО) ”20-21 березня 2014 року у Москві.

v Клініка "Аva klinikka" в місті Тампере, Фінляндія, 24-27 червня 2013 року

v Клініка "Genera" у м. Рим з метою обміну досвідом, 10 - 12 червня 2013 року

Стажування у провідних репродуктивних клініках м. Копенгаген (Данія).

v Тритижневе стажування у клініці м. Краків (Польща).

v Стажування у «Hôpital Américain de Paris» (Париж) восени 2011 року.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше