Про медичний центр у м. Львів – Клініка Стефана Хміля

м. Тернопіль, вул. Шептицького, 1Б

  • +38 (0352) 43 12 07

  • +38 (067) 580 0 580

м. Тернопіль,вул. Стадникової, 9

  • +38 (0352) 40 42 00

  • +38 (097) 740 4 200

м. Львів,вул. Липова Алея, 13

  • +38 (032) 243 00 43

  • +38 (067) 350 6 100

Про медичний центр у м. Львів

Ласкаво просимо у Медичний центр «Клініка професора С. Хміля» у Львові

Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» розпочала свою роботу у Тернополі в 2006 році. А вже у 2016 році ми відкрили першу клініку у м. Львові. Тоді медичний центр знаходився за адресою: вул. Бучми, 26. Пізніше, у 2018 році Медичний центр переїхав у нове приміщення за адресою вул. Липова Алея, 13.

За ці роки накопичено чималий досвід із діагностики та лікування різних форм жіночого та чоловічого безпліддя, інших захворювань жіночої та чоловічої статевої системи, побудована якісна база функціональної та лабораторної діагностики. Ми пишаємося тим, що під одним дахом Медичного центру «Клініка професора С. Хміля» ми зібрали кращих фахівців у своїх галузях, які уважно вислухають, призначать необхідні діагностичні процедури та аналізи, точно визначать діагноз та проведуть результативне лікування.

Серед основних напрямків діяльності можна визначити такі:

– консультації провідних гінекологів та репродуктологів,

– консультації вузькопрофільних спеціалістів (терапевт, генетик, невропатолог, інфекціоніст, ендокринолог, дерматолог, уролог та інші),

– УЗ-діагностика,

– лабораторні дослідження.

Кількість основних послуг постійно розширюється, щоб максимально задовольнити потреби усіх наших пацієнтів.

Так, ми запровадили послугу спостереження за вагітністю, яка забезпечує комфорт та безпеку нашим пацієнтам у найвідповідальніший момент  виношування нового життя. Протягом вагітності жінка має можливість в одному приміщення пройти усіх необхідних лікарів, здати потрібні аналізи, відвідувати лікаря і бути з ним на зв’язку 24/7 протягом усіх 9 місяців. Також, майбутні батьки можуть відвідувати заняття на «Школі відповідального батьківства», де досвідчені лікарі підготують її до зустрічі з малюком, навчать правильно за ним доглядати, слідкувати за режимом харчування молодої мами та розглянуть чимало інших важливих питань. При цьому їй не потрібно стояти додатково на обліку у жіночій консультації, адже ми видаємо усі необхідні документи для оформлення декретної відпустки та відпустки по догляду за дитиною.

Ще одна наша новинка – повноцінне відновлення здоров’я жінки у післяпологовий період. Ми пропонуємо своїм пацієнткам унікальні авторські програми по відновленню жіночого інтимного здоров’я за допомогою міостимулятора Zimmer.

Досвідчені спеціалісти

Наші лікарі накопичили багаторічний досвід, вони висококваліфіковані, постійно відвідують навчання та семінари, вдосконалюють свої знання та навички, слідкують за передовими технологіями у розробці медицини та фармакології.

Сертифіковане обладнання

Ми постійно поповнюємо нашу діагностичну базу, купуємо та освоюємо новітнє обладнання. На базі медичного центру для діагностики та лікування використовується лише сертифіковане якісне обладнання від кращих європейських виробників.

 

Влітку 2019 року МЦ “Клініка професора С. Хміля” отримала акредитаційний сертифікат вищої категорії та сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015.

              

 

© 2017 Клініка Стефана Хміля.| Designed and DEVELOPED by wpDEX

Free WordPress Themes, Free Android Games