Ексклюзивна акція для чоловіків — «Вусатий листопад»

До 30 листопада в Медичному центрі «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові — ексклюзивна акція для чоловіків «Вусатий листопад».
Її проведення —  підтримка міжнародної соціальної ініціативи Movember, яка народилась в Австралії і в перекладі означає два слова — вуса і листопад. Ідея проста — чоловіки в усьому світі саме в листопаді відрощують вуса і в такий спосіб висловлюють свою солідарність з медиками та науковцями, які досліджують і лікують рак простати в чоловіків.
«Рак простати вражає мільйони чоловіків в усьому світі. На жаль, на ранніх стадіях хвороби чоловік може не відчувати жодного дискомфорту.А коли вже з’являться больові відчуття  і хвороба перейде в пізню стадію  — лікування буде тривалим і складним. Саме тому  профілактичний огляд для чоловіка в лікаря-уролога у віці 45+ є дуже важливим. Окрім того, для настання вагітності важливим є здоров’я як жінки, так і чоловіка. А саме урологічні патології в чоловіка можуть спричиняти безпліддя подружньої пари», — зазначає лікар-уролог, доктор медичних наук, професор Сергій Пасічник.
 «Вусатий листопад» — це спеціально розроблений пакет скринінгу раку простати за особливо приємною ціною.
Складові пакету:
-первинна консультація лікаря-уролога, доктора медичних наук, професора Сергія Пасічника
-ректальне обстеження простати
-УЗД простати + сечового міхура
-аналіз крові на ПСА загальний (визначення кількості простат специфічного антигена в крові чоловіка).
І лише до 30 листопада в рамках дії акційної пропозиції  ректальне обстеження простати і аналіз крові на ПСА загальний Ви отримуєте в подарунок. А сплачуєте лише за інші складові пакету.
Телефон для запису — 067 350 61 00.
Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові — максимальні можливості для обстеження чоловічого здоров’я.
Меню