Лазерний хетчинг

Деякі дослідники вважають, що можливою причиною невдачі імплантації ембріону при допоміжних репродуктивних технологіях, можуть бути утруднення при виході ембріону (англ. hatching)  з оболонки. Причиною цього може бути те, що zona pellucida (зовнішня оболонка ембріона) є товстішою або міцнішою ніж в нормі. Лазерний хетчинг – це лабораторна процедура розроблена для того, щоб допомогти процесу виходу ембріона з оболонки, для чого в ній за допомогою лазера здійснюється невелике надсічення. 

2012.08.217346

Найсучаснішим методом є використання лазерного променя, що дозволяє зробити високоточний надріз необхідного розміру. Процедура немає жодного негативного впливу на сам ембріон. Лазерний хетчинг робиться лише на оболонці ембріонів, що призначені для переносу. Для цього на третій день культивування ембріон фіксується тримаючою мікропіпеткою та високоточним лазером робиться невеликий отвір у  зовнішній частині його оболонки. Після цього культивування ембріонів продовжується у звичному режимі до моменту переносу.

Коли може використовуватися лазерний хетчинг?

♦ У жінок старше 38 років, оскільки з віком zona pellucida потовщується і стає твердішою.

♦ Пацієнтам, що мають попередні невдалі спроби ЕКЗ при переносі ебмріонів хорошої якості.

♦ При циклах з переносом кріоембріонів, оскільки відомо, що zona pellucida стає жорсткішою після заморозки з наступним розморожуванням.

♦ Пацієнтам з підвищеним рівнем ФСГ.

♦ Жінкам, що від природи мають яйцеклітини з товстою zona pellucida.

Переваги:

Лазерний хетчинг практикується в провідних репродуктивних центрах усього світу. Дослідження, опубліковані протягом останніх 10 років, стверджують, що його використання підвищує шанси настання вагітності (для пацієнтів, яким показана ця процедура). Немає жодних даних стосовно негативного впливу лазерного хетчингу на результат програми лікування безпліддя.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше

Напишіть нам

Ми в соц. мережах

FB

Контакти

46008 

м. Тернопіль 

вул. Шептицького, 1 Б

+38 067 580 0 580
+38 0352 43 12 07

 

46008 

м. Тернопіль 

вул. Стадникової, 9

+38 097 7 40 42 00
+38 0352 40 42 00

 

79035 

м. Львів 

вул. Бучми, 22

+38 067 350 61 00
+38 032 232 83 30