(Українська) ІНТИМНИЙ ПІЛІНГ — ВАШ ШЛЯХ ДО ДОСКОНАЛОСТІ — Клініка Стефана Хміля

г. Тернополь, ул. Шептицкого, 1Б

  • +38 (0352) 43 12 07

  • +38 (067) 580 0 580

г. Тернополь,ул. Стадниковой, 9

  • +38 (0352) 40 42 00

  • +38 (097) 740 4 200

г. Львов, ул. Липовая Аллея, 13

  • +38 (032) 243 00 43

  • +38 (067) 350 6 100

(Українська) ІНТИМНИЙ ПІЛІНГ — ВАШ ШЛЯХ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Гладенька, пружна і шовковиста шкіра – ці прекрасні якості, що властиві молодій і здоровій шкірі, є давнім ідеалом краси і мрією кожної жінки. Підтримка шкіри у такому стані забезпечується завдяки чергуванню процесам відлущення відмерлих і пошкоджених клітин та синтезу нових елементів. На жаль, з віком фізіологічні процеси відновлення шкіри значно сповільнюються, що призводить до появи вікових косметичних дефектів, таких як зморшки, пігментні плями, гіперкератози, сухість і зниження пружності шкіри. Це, так зване, біологічне старіння шкіри. Але подібні зміни можуть з’явитися і в більш молодому віці, що пов’язано зі шкідливим впливом на шкіру ультрафіолетових променів, теперішньою екологією. Найбільш ефективною косметологічною процедурою, направленою на боротьбу зі старінням є пілінг.
Пілінг (від англійського слова to peel – чистити) – косметична процедура, за допомогою якої відбувається відлущення верхніх шарів епідермісу, яке супроводжується стимуляцією процесів регенерації шкіри, що в поєднанні покращує естетичний стан шкіри. У результаті пілінгу покращується колір і текстура шкіри, вона робиться більш зволоженою і пружною, зменшуються зморшки, тобто шкіра виглядає більш свіжою і молодою.
Окрім омоложуючої дії, пілінги використовують з лікувальною метою при таких хворобах і станах як вугрова хвороба та її наслідки (розширені пори, рубці), гіперпігментація, розтяжки, акне і фотостаріння шкіри, себорейні кератоми, грубий мікрорельєф шкіри, веснянки, хлоазми, іхтіоз і ксеродермія, а також в якості додаткового методу лікування при доброякісних утвореннях.
Існує декілька методик пілінгу, що робить можливим вибір оптимального методу для кожного пацієнта в залежності від типу шкіри і поставленої проблеми: механічні, біологічні, апаратні (ультразвуковий, вакуумний, брашинг, лазерні), хімічні. Зараз найбільш популярним у косметичних салонах є хімічний пілінг. Звичайно є різні прийоми проведення цього типу пілінгу і ставлення лікарів до них різне, але думки всіх спеціалістів сходяться в одному, що найбільш ефективним і перспективним є використання гліколевої кислоти різної концентрації.
Гліколева кислота входить до групи альфагідрокислот (АНА), присутніх в природі у фруктах, витриманому вині, кислому молоці, цитрусових тощо. Показаннями для гліколевого пілінгу є проблемна шкіра, старіюча шкіра, гіперпігментація, наслідки вугрового висипу, профілактика і лікування контагіозного молюска, корекція косметичних дефектів шкіри. Метод досить м’який, ви відчуваєте лише невеличке пощипування, поки засіб нанесений на шкіру. Після процедури Ви можете сміло виходити «у світ», оскільки шкіра сяє, пігментні плями стають менш помітні, зникає лущення – це перші «миттєві» результати, а більш серйозні зміни проходять десь через місяць-півтора, коли молоді клітини виходять на поверхню, а в дермі (глибокому шарі шкіри) утворюються нові волокна колагену і еластину. Результатом буде помітне вирівнювання кольору шкіри, зникнення зморшок і зморщечок, зволоження більш глибоких шарів шкіри, покращення рельєфу шкіри, зникнення гіперпігментації, нормалізація діяльності сальних залоз, звуження пор, антиоксидантна і протизапальна дія. На сьогоднішні день гліколевий пілінг – це в якійсь мірі альтернатива пластичній хірургії.
Також, досить поширеним видом хімічних пілінгів є пілінг на основі мигдальної кислоти, отриманої методом гідролізу з екстракту гіркого мигдалю, яка має всі властивості фруктових кислот. Мигдальний пілінг є поверхневим і більш щадним, він прекрасно підходить для очищення тонкої шкіри, а також шкіри з куперозом, дає мінімальне подразнення, надає підсушуючий вплив. Завдяки дії кислоти м’яко стимулюється вироблення колагену і еластину. Даний вид пілінгу є одним з найбільш ефективних при лікуванні акне, так як мигдальна кислота є сильним кератолітиком (речовина, яка активізує відлущення відмерлих клітин з поверхні шкіри), впливає на патогенез виникнення акне, володіє бактерицидною дією. Також він розгладжує зморшки, стимулює синтез колагену, активізує клітинне оновлення, виправляє дефекти пігментації, значно покращує структуру шкіри, підвищує місцевий імунітет і спостереження яскраво виражений ліфтинговий ефект. Крім того, мигдальний пілінг використовується для підготовки шкіри до лазерної шліфовки, середнім пілінгам. Це заміна чистки лиця при вугровому висипі, порушеному шкірному рельєфу. І саме основне, не викликає такої побічної дії як післяпілінгова гіперпігментація і тому його можна застосовувати в період сонячної активності.
Ну і звичайно, не варто забувати, що будь-який пілінг (окрім мигдалевого) не варто робити літом – краще це зробити осінню або весною, коли немає палючого сонця або лютих морозів, які також є випробуванням для «пропілінгованої» шкіри. Після 2-5 днів потрібно якнайчастіше наносити зволожуючий і сонцезахисний (не менше 35 SPF) крем, а також не можна загоряти.

© 2017 Клініка Стефана Хміля.| Designed and DEVELOPED by wpDEX

Free WordPress Themes, Free Android Games