Супровід вагітності

Проведення обстеження в період вагітності є важливим як для жінки так і для дитини, оскільки дає змогу своєчасно виявити і запобігти ускладненням, які можуть виникати під час вагітності. Лікар, який здійснює ведення вагітності, підкаже, коли і які обстеження необхідно пройти.

Під час вагітності зверніть особливу увагу на стан вашого здоров'я, адже ви закладаєте основи майбутнього життя вашої дитини.

Ускладнення під час вагітності можливі, однак не варто їх боятися. З деякими з них впоратися нескладно. Обов'язково спілкуйтеся з лікарем, прислухайтеся до себе і пройдіть необхідні обстеження.

14928 suprovid vagitnosti nova posluga kliniky profesora khmilya 3

Щоб запобігти ускладненням, пов'язаними з прикріпленням плаценти, розміщенням плода і передчасними пологами, важливо регулярно відвідувати лікаря і дотримуватися його призначень, а також стежити за своїм здоров'ям.

Програма спостереження за вагітною пропонується жінкам, які розуміють важливість професійного нагляду за розвитком майбутньої дитини.

Метою нашої співпраці є народження здорової дитини і збереження здоров’я матері. Однак, вагітність, безумовно, змінить роботу Ваших внутрішніх органів, оскільки працювати їм доведеться за двох. Тому спостереження при вагітності є абсолютно необхідним навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень.

Ведення вагітності в «Клініці професора С. Хміля» починається із моменту встановлення факту вагітності і продовжується до пологів. По закінченні післяпологового періоду (45 днів з моменту пологів) проводиться огляд породіллі в клініці та консультація лікаря.

В період спостереження вагітності, існують обов'язкові аналізи та обстеження, необхідні для всіх майбутніх мам, а також індивідуальні обстеження, що призначаються лікарем за потребою.

Пам'ятайте, що під час вагітності несуттєвих питань не буває. Не відкладайте візит до лікаря, якщо вас щось турбує.

ОСОБЛИВО УВАЖНО ПОТРІБНО СТАВИТИСЯ ДО СВОГО ЗДОРОВ'Я, ЯКЩО:

• Вам більше 35 років;

• очікуєте кількох малюків відразу;

• виявлені аномалії розвитку статевих органів;

• були ускладнення з попередніми вагітностями;

• виявлені ендокринні порушення, наприклад, цукровий діабет або хронічні захворювання;

• були операції на черевній порожнині;

• ваш організм перебував під впливом шкідливих речовин (алкоголь, тютюн, наркотичні речовини);

• виявлені наявні TORCH-інфекції;

• Ви пережили сильний фізичний або душевний стрес.

Програма спостереження за вагітною в «Клініці професора С. Хміля» — це комплексний нагляд за здоров’ям матері і майбутньої дитини висококваліфікованим лікарем акушер-гінекологом у тісній співпраці з лікарями вузьких спеціальностей.

Програма спостереження за вагітною розроблена з урахуванням вимог МОЗ України. Після первинного обстеження вагітної акушером-гінекологом їй видається обмінна карта встановленого зразка, а також індивідуальна карта вагітної і породіллі.

При оформленні відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами лікар керується Порядком видачі листка непрацездатності та довідки для призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю і пологами» (Накази МОЗ України від 13.11.2001 р. № 455 «Про затвердження Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян», та від 18.03.2002 р. № 93 «Про затвердження форм облікової документації щодо призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та інструкції щодо їх заповнення»).

Усі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями і координуються Вашим індивідуальним лікарем акушер-гінекологом. Враховуючи Ваші індивідуальні особливості і стан здоров’я, Ваш особистий лікар надасть всі необхідні рекомендації щодо режиму дня, фізичних навантажень і харчування, термінів і способів можливих подорожей, а також Ви матимете змогу отримати телефонну консультацію лікуючого чи чергового лікаря клініки протягом всього періоду дії Програми.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше

Напишіть нам

Ми в соц. мережах

FB

Контакти

46008 

м. Тернопіль 

вул. Шептицького, 1 Б

+38 067 580 0 580
+38 0352 43 12 07

 

46008 

м. Тернопіль 

вул. Стадникової, 9

+38 097 7 40 42 00
+38 0352 40 42 00

 

79035 

м. Львів 

вул. Бучми, 22

+38 067 350 61 00
+38 032 232 83 30