В Медичних центрах Львова та Тернополя — посилені заходи безпеки та дезінфекції

Львівська та Тернопільська області — в червоній зоні  у зв’язку зі стрімким зростанням коронавірусної інфекції.
Медичні центри «Клініка професора Стефана Хміля» працюють в звичному режимі, але стандарти безпеки та дезінфекції — найвищі, а контроль за їх дотриманням — посилено.
«Безпека пацієнтів та медперсоналу — пріоритет номер один. Тому ми розробили чіткий алгоритм дій на цей період, який доводить свою ефективність», — зазначає засновник медичних центрів, професор Стефан Хміль.
Принципи щоденної роботи зараз такі :
— ми одними з перших провакцинували від коронавірусу лікарів та середній медичний персонал. Дві дози вакцини ще влітку отримали наші працівники і тим самим ми звели до мінімуму ризики інфікування небезпечним захворюванням
— згідно з нормами чинного законодавства, від пацієнтів медичних закладів не вимагається сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Тож чекаємо вас в наших клініках.
— дезінфектори на вході і в усій клініці на найважливіших етапах маршруту пацієнта
— максимальна соціальна дистанція і відсутність супроводжуючих осіб. Просторе приміщення дозволяє зорганізувати роботу таким чином, аби відвідувачі перебували на максимальній відстані один від одного. Чіткі записи прийому зводять очікування до мінімуму, а усі супроводжуючі особи перебувають на вулиці. Велике прохання до пацієнтів з розумінням поставитися до цього пункту та приходити в клініку без знайомих, друзів і навіть рідних. Якщо ж Вам все таки потрібна підтримка, Ваші рідні можуть зачекати Вас на вулиці. Прилегла територія біля клінік красива і доглянута, тож є можливість насолоджуватися осінніми барвами листопада.
— температурний скринінг кожного пацієнта на рецепції, якщо все в нормі — відвідувачі отримують одноразові маски
— регулярне прибирання усіх приміщень (генеральне і поточне), з відповідними засобами дезінфекції за розробленими стандартами інфекціоністів. Після кожного прийому — санітарна обробка кабінету, робочих поверхонь та дверних ручок.
— окрема стерилізаційна з надсучасним автоклавом для стерилізації інструментів високою температурою
— дотримання стандартів утилізації медичних відходів
— н️а гінекологічному прийомі використовуємо одноразове індивідуальне гінекологічне дзеркало,щіточки та ін. Весь персонал працює в одноразових рукавичках, забір крові здійснюємо індивідуальними вакуумтаймерами
Будьте спокійні і впевнені. В наших клініках ви у безпеці. А наша команда щодня працює для Вашого щастя.
Меню