Баран Руслана Богданівна

Лікар-лаборант І категорії, ембріолог

2003 р. — закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім.  Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту по спеціальності біологія, хімія та основи валеології.

По закінченню університету, з 2004 року працювала біологом клініко-діагностичної лабораторії Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

У 2008 році пройшла теоретичну і практичну підготовку за спеціальністю “Клінічна лабораторна діагностика” на курсах спеціалізації при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького  та отримала сертифікат спеціаліста.

2010  рік — курси підвищення кваліфікації  “Клінічна лабораторна діагностика”.

2011р. — тематичне удосконалення  “Вибрані питання клінічної біохімії”  на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти. Після проходження курсів пройшла атестацію на присвоєння  II  кваліфікаційної  категорії.

Є членом  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ  КЛІНІЧНОЇ ХІМІЇ ТА ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ.

З 2009 року розпочала  стажуватись в ембріологічному відділенні центру планування сім’ї та репродукції людини  ПП «Клініка професора С. Хміля» і згодом була зарахована в штат, де  працює по сьогодні.

Володіє сучасними методами клінічної ембріології  —  IVF,  ICSI, ІMSI,  культивування ембріонів,  допоміжний лазерний хетчинг,  біопсія бластомерів, робота з біоптатом  TESA та запліднення (ICSI) тестикулярними сперматозоїдами,  кріоконсервація та розморозка ооцитів, еякуляту та ембріонів методом вітрифікації.

Під час роботи в центрі планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка професора С. Хміля»  досконало оволоділа методиками  проведення внутрішньоматкової інсемінації, посткоїтального  тесту, аналізу еякуляту, дослідження рівня  ДНК-фрагментації  сперматозоїдів,  імуно-ферментного  аналізу.

Систематично підвищує рівень професійної кваліфікації, відвідуючи міжнародні та вітчизняні конгреси, з’їзди, симпозіуми, науково-практичні конференції, навчається ембріологічним програмам  у провідних клініках України  та за її межами.

За час роботи  вдосконалювала свій досвід на різноманітних семінарах та тренінгах, пройшла навчання в рамках  виїзних навчальних курсів.

Курси підвищення кваліфікації, ТУ  “Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя”  національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Київ, 2011р.

Брала участь у міжнародному симпозіумі з питань репродуктивної медицини  “Від науки до практики”  Київ, 2012 р.

Меню