Чайківська Еліна Флавіанівна

Лікар дитячий гінеколог вищої кваліфікаційної категорії . Додаткові спеціалізаціі – акушерства та гінекології та узд діагностика.
Доцент кафедри акушерства гінекології та перинатології ФПДО, кандидат медичних наук зі спеціальності “акушерство та гінекологія” – тема кандидатської дисертації “Технологія рододопомоги юним вагітним” – 1999 р. Напрямком наукової роботи є вивчення ендокринної патології  в періоді репродуктивного розвитку.
Закінчила Львівський  державний медичний інститут в 1993 р.
З 1996р. в практичній медицині у сфері дитячої та підліткової гінекології.
Почала трудову діяльність у Львівському регіональному перинатальному центрі.
У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» організувала обласний кабінет з дитячої та підліткової гінекології та спеціалізований гінекологічний стаціонар для дівчат від 0 до 18 років та клінічну базу кафедри акушерства гінекології та перинатології ФПДО
Член Асоціацій акушерів-гінекологів та дитячих гінекологів  України. Член Європейської Асоціації дитячих гінекологів. Участь в україно –польських  проектах з питань репродуктивного здоров’я.
2000 р. – стажування для організаторів охорони здоров’я в США.
2007-2016  рр.  науково – практичні стажування в Клініці ендокринної гінекології Ягеллонського університету (м. Краків Польща) зі спеціальності гінеколог- ендокринолог.

Меню