Чоловіче безпліддя

Чоловіче і жіноче безпліддя. 50 на 50. Такою є світова статистика, яка доводить – у подружній парі, яка не може зачати дитину, причина безпліддя може бути як в жінки, так і в чоловіка.

Чоловіче безпліддя – неможливість чоловіка запліднити жінку. І на жаль, в останні роки фахівці констатують зростання чоловічого безпліддя. Якщо вагітність у вашій парі не настає протягом 1 року, або у віці старше 30-35 років – протягом 6 місяців, вам варто звернутися за спеціалізованою медичною допомогою.

Причини, які  негативно впливають на репродуктивний потенціал чоловіка:
* несприятлива екологічна ситуація
* хронічна втома та стрес
* незбалансоване харчування та шкідливі харчові звички (гостра, жирна, смажена їжа, газовані напої, консерванти, барвники, слабоалкогольні напої тощо)
* зловживання наркотиками та алкоголем, куріння-професійні ризики
* оперативні втручання на чоловічих статевих органах
* перенесені травми та захворювання (паротит, злоякісні процеси із хіміо- чи променевою терапією).

До важких форм чоловічого безпліддя належать:

  • аспермія – відсутність еякуляту
  • азооспермія – відсутність сперматозоїдів в еякуляті
  • криптозооспермія – у еякуляті зустрічаються поодинокі рухомі, малорухомі чи нерухомі живі та мертві форми сперматозоїдів
  • важкі ступені оліготератоастенозооспермії – поєднання малої кількості сперматозоїдів, їхньої поганої рухомості та великої кількості патологічних форм.

    В Медичних центрах «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові та Тернополі відбувається максимально точна діагностика чоловічого безпліддя (перехід на відповідний розділ сайту). Для цього є надсучасне обладнання, широкий спектр найважливіших досліджень та досвідчені репродуктологи, за плечима яких успішні клінічні кейси лікування навіть найскладніших форм чоловічого безпліддя.

Лікування чоловічого безпліддя відбувається за найсучаснішими технологіями, які використовуються в найпотужніших репродуктивних клініках світу.

Запишіться на консультацію репродуктолога вже зараз.

Меню