1. Головна
  2. Колектив

НАША КОМАНДА у Львові та Тернополі

Медичні центри “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові та Тернополі об’єднали найкращих фахівців гінекології, репродуктології та ембріології, вузькопрофільних спеціалістів та кваліфікований молодший медичний персонал.
Очільник центру – професор Стефан Хміль, розробник десятків патентів на винахід, автор англомовних та україномовних підручників. Особливі підходи професора до діагностики та лікування усіх форм безпліддя стали справжнім проривом у вітчизняній медицині. Майже всі репродуктологи – учні професора Стефана Хміля, відтак лікування усіх форм жіночого та чоловічого безпліддя відбувається за єдиними стандартами та протоколами.
Пишаємося лікарями-науковцями, які зміцнюють українську медицину своїми дослідженнями та науковими працями і є беззаперечними авторитетами серед колег і пацієнтів :
  • професор, лікар-ендокринолог Вікторія Сергієнко
  •  кращий акушер-гінеколог Львівщини 2019 за результатами народного голосування, заступник головного лікаря Львівського обласного клінічного перинатального центру, головний експерт Департаменту Охорони Здоров’я Львівської обласної державної адміністрації з акушерства і гінекології, лікар з понад 40 річним стажем роботи Ігор Потапов
  • головний експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з дитячої і підліткової гінекології, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ЛНМУ ім. Данила Галицького Еліна Чайківська
Кандидати медичних наук:
  • Медичний директор «Клініки професора Стефана Хміля» у Львові, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Марія Хміль
  • Лікар акушер-гінеколог Оксана Ткачик
  • Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Світлана Ткачик
  • Лікар-уролог Сергій Пасічник
Настання вагітності подружньої пари – те, з чим наша команда працює щодня. Йдеться як про планування вагітності, так і про з’ясування причин неможливості зачаття та пошук шляхів їх вирішення. Лікарі, за плечима яких чималий досвід і успішність лікування безпліддя, допомогли сотням подружніх пар з усього світу стати батьками. Вузькопрофільні спеціалісти дають можливість в одному центрі повністю обстежити жіноче та чоловіче здоров’я.

 

Основні спеціалісти центру :

акушери – гінекологи,
репродуктологи
дитячий гінеколог
гінеколог-естетист 
онкогінеколог 
генетик
фахівці ультразвукової та лабораторної діагностики
ембріологи
сімейний лікар
інфекціоніст
ендокринолог
уролог
невропатолог
сексопатолог
лікар-дієтолог
Що об’єднує наших фахівців? Високий професіоналізм, любов до своєї справи і неймовірне бажання допомагати людям.
Медичні центри «Клініка професора Стефана Хміля» – щодня працюємо для Вашого щастя.

Лікування безпліддя. Консультація онлайн.

Бажаєте отримати консультацію чи записатись на прийом.

Заповніть форму поряд на натисніть “Замовити дзвінок”


    Меню