Медичний директор “Клініки професора Стефана Хміля” у Львові та Тернополі Марія Хміль – кандидат медичних наук.

“Оптимізація контрольованої овуляторної стимуляції пацієнток з синдромом полікістозних яєчників” – такою є тема дисертації за спеціальністю акушерство та гінекологія, яку захистила медичний директор «Клініки професора Стефана Хміля» у Львові та Тернополі Марія Хміль. Науковий керівник – член-кореспондент  НАМН України, доктор медичних  наук, професор Борис Михайлович Венцківський; опоненти – доктор медичних наук, професор  Олександр Михайлович Юзько та доктор медичних  наук, професор  Ольга Василівна Булавенко.

Тема надзвичайно актуальна та знакова для лікування безпліддя. Окрім того, Марія Хміль однією з перших лікарів-репродуктологів в Україні почала використовувати препарати інозитолу та вітаміну Д3 у прегравідарній підготовці для пацієнток в програмах ДРТ.

“Завдяки модифікованому протоколу контрольованої овуляторної стимуляції у наших клініках вдалось значно підвищити результативність програм ЕКЗ. Всією сiм’єю ми щиро раді за нашу Марію. Нас з дружиною переповнюють емоції та почуття гордості, адже донька обрала не лише найсвітлішу професію лікаря, але й знайшла своє покликання у науковій діяльності “, – каже засновник медичних центрів, батько Марії, професор Стефан Хміль.

Щасливі, що в нашій команді досвідчені лікарі клініцисти і науковці, досвід яких дозволяє застосовувати в щоденній практиці новітні методики лікування безпліддя.

 

Меню