МІОСТИМУЛЯЦІЯ

Швидкий шлях до 100% відкриття та пізнання жіночої сексуальності та чуттєвості.🌹

Так характеризують популярну в усьому світі процедуру ✅міостимуляції, яка довела свою надзвичайну ефективність для жінок різного віку. В основі – тонус та тренованість м’язів інтимної зони, які мають чималий вплив на здоров’я та сексуальне життя жінки.

Що являє собою процедура, яку лікарі називають процедурою обідньої перерви, адже її тривалість коливається від 15 до 30 хвилин.🙂

Це ✅безпосередній вплив на м’язову тканину електричним струмом, який моделює процес природнього скорочення м’язів. Але сигнал надходить не від нервових клітин, а від спеціального обладнання. Задіяні всі м’язові волокна, покращується кровообіг і лімфоток, активізується обмін речовин.

Міостимуляцію рекомендують пацієнткам різного віку в таких випадках:

🔸після пологів, для припливу крові в ділянки малого тазу. Окрім того, процедура прискорює процес загоєння розривів і розрізів;

🔸у разі провисання інтимних м’язів та опущення матки;

🔸для позбавлення від діастазу прямих м’язів живота;

🔸якщо болючі менструації або дискомфорт під час статевого акту;

🔸для лікування пролапсу органів малого тазу та нетримання сечі;

🔸для пришвидшення вагінального оргазму;

🔸для підвищення чутливості в ерогенних зонах.

Що гарантує ефект від проведеної процедури і які є види міостимуляції?

Перед проведенням процедури лікарі проводять необхідні діагностичні процедури, за допомогою яких вдається визначити стан м’язів тазового дна жінки. Лише після отриманих результатів кожній пацієнтці пропонується свій алгоритм проведення міостимуляції.

Що дає неймовірний ефект навіть від кількох процедур?

Все просто – підвищується м’язовий тонус та покращується кровообіг м’язів тазового дна і органів малого тазу. А це автоматично збільшує кровонаповнення в статевих органах. Підвищується чутливість ерогенних зон і навіть звужується статева щілина. Сексуальне задоволення зростає в рази. І це відчуваєте не лише ви, а й ваш партнер. Ви самі легко керуєте м’язами інтимної зони, відчуваєте їх, урізноманітнюєте своє сексуальне життя та почуваєте себе молодою і здоровою жінкою.

Меню