1. Головна
  2. Наші цінності
Філософія нашого бренду – це п’ять найважливіших складових.
Материнство, світові стандарти лікування, максимальний комфорт кожної послуги, найвищий рівень професіоналізму та розвиток української репродуктології.

                                  МАТЕРИНСТВО

“Материнство – це неповторна гідність. Ви тільки уявіть собі, як щедро Господь благословив жінку! Він вибрав її, щоб через неї прийти у світ… Це колосальна гідність, якій немає нічого рівного”.    Блаженніший Любомир Гузар Зародження нового життя, вагітність і прихід в цей світ нової людини – найбільше диво і радість для подружжя. Тому саме материнство – одна з найбільших цінностей для команд Медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля». Щасливі допомагати жінкам з усього світу ставати мамами та дарувати  родинам найбільше щастя – щастя батьківства.

СВІТОВІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ

Пропонувати пацієнтам найвищу якість надання медичних послуг і працювати за світовими стандартами – наша філософія і основа щоденної діяльності. Досвідчені лікарі клініцисти, серед яких багато кандидатів наук, найкраще і найсучасніше обладнання, запровадження новітніх методик лікування безпліддя і нових технологій – це ті складові, які вивели наші центри в TOP українських і європейських репродуктивних клінік.   Максимальні стандарти безпеки і дезінфекції, покроковий алгоритм роботи в час пандемії, який вже довів свою активність і зменшив до мінімуму ризики інфікування як медичного персоналу, так і пацієнтів. Ми одними з перших вакцинували наш колектив від COVID19.   Відповідальні за пацієнтів і своїх працівників.

                                МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ КОЖНОЇ ПОСЛУГИ

Створити максимально комфортні умови для пацієнтів під час кожної послуги – одне з основних завдань нашої команди. І саме тому ми продумали до найменших дрібниць геть усе. Світлий і просторий хол, привітний персонал, відсутність черг. Як тільки Ви потрапляєте в наші медичні центри, то відразу відчуваєте турботу про себе. Кожен кабінет світлий і зі стильним дизайном, сучасне обладнання дозволяє будь-яку процедуру проводити без відчуття жодного болю і дискомфорту, ергономічні гінекологічні крісла гарантують жінці спокій і відсутність навіть найменшого дискомфорту. Досвідчені лікарі  і медсестри, увага і турбота до кожного відвідувача. В процесі проведення будь-якої процедури чи етапу лікування безпліддя Ви почуватиметеся максимально комфортно і впевнено. Медичні центри “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові та Тернополі – максимальні можливості і максимальний комфорт кожної послуги.

                                НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Професіоналізм – основа нашої щоденної праці. Кожен працівник проходить особисту співбесіду у засновника наших медичних центрів, професора Стефана Хміля. Освіта, досвід, бажання вдосконалюватися і розвиватися – це ті складові, за які ми цінуємо наших працівників і можемо спокійно рекомендувати кожного лікаря нашим пацієнтам.Серед наших репродуктологів, акушер-гінекологів та вузькопрофільних спеціалістів – кандидати наук, учасники багатьох вітчизняних та міжнародних симпозіумів і конференцій, спікери топових медичних заходів та викладачі медичних університетів. Практичний і клінічний досвід, засади наукової медицини в лікувальних процесах та обмін досвідом з колегами. Щасливі гуртувати довкола себе найкращих фахівців української репродуктології.

                               РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКЇ РЕПРОДУКТОЛОГІЇ

У засновника медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові та Тернополі, професора Стефана Хміля є мрія – сучасна українська репродуктологія повинна бути конкурентною на європейському ринку і іти в ногу зі світовими трендами. Сприятливі умови для лікування усіх форм жіночого і чоловічого безпліддя дають можливість розвивати цю галузь і щодня працювати над її масштабуванням. Вже зараз в наші медичні центри лікувати безпліддя приїжджають подружні пари з усього світу. Висококласні репродуктологи, учні професора Стефана Хміля, новітні методики лікування безпліддя, максимально точна діагностика і обладнання від найкращих світових виробників. Це ті складові, які дозволили нам вивести клініки в TOP європейських рейтингів. А ще розвиток наукової бази. Серед лікарів медичних центрів – професори та кандидати наук, які вносять свій неоціненний вклад в розвиток української репродуктології. За підручниками та науковими статтями професора Стефана Хміля вчиться молоде покоління українських лікарів. Команда центру організовує і проводить тематичні наукові медичні конференції і запрошує до України авторитетів галузі з усього світу. «Ми прагнемо об’єднувати професійну спільноту і ділитися своїм досвідом з колегами, сповідувати експертний рівень надання кожної послуги та стандартів лікування в репродуктології», – вважає професор Стефан Хміль.

Меню