Омеляш Володимир Іванович

Лікар-оториноларинголог

Лікар веде прийом у МЦ на вул. Стадникової, 9

 У 2008 році закінчив Тернопільський державний медичний університет, медичний стаж 10 років, по спеціальності – 8 років.
Проходив очний цикл інтернатури на базі ЦРЛ м. Славута Хмельницької обл., та заочний на базі  Тернопільського державного медичного університету, кафедри післядипломної освіти за спеціальністю оториноларингологія.
З серпня 2010 року працював лікарем-оториноларингологом дитячої консультації в ЦРЛ м. Славута Хмельницької обл.
З січня 2011 року працюю дитячим лікарем-оториноларингологом в ЛОР відділі  «Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні».
За час роботи та навчання постійно працює над теоретичним матеріалом, оволодів методикою типових операцій на ЛОР-органах при запальних процесах, операціями на лімфоїдному кільці глотки та при невідкладних станах, зупинками кровотеч, трахеотомією, операціями на вусі та носовій порожнині. Бере у клінічних розборах хворих, засіданнях ЛОР-товариств, наукових конференціях в Україні, асистує та самостійно оперує в операційні дні.
У 2011 році пройшов курси спеціалізації з дитячої оториноларингології при Львівському державному медичному університеті.
У жовтні-листопаді 2014 року пройшов передатестаційні курси з дитячої оториноларингології при Львівському державному медичному університеті.
У травні 2015 присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія з дитячої оториноларингології.
В лютому 2016 року пройшов передатестаційні курси з оториноларингології при Тернопільському державному медичному університеті.
В жовтні-листопаді 2018 року пройшов передатестаційні курси з дитячої оториноларингології при Львівському державному медичному університеті.
Меню