Пасічник Сергій Миколайович

ЛІКАР-УРОЛОГ, ДОЦЕНТ

Пасічник Сергій Миколайович, доцент кафедри урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, у 2001 році закінчив Львівський національний медичний  інститут.

Після успішного та дострокового закінчення аспірантури з відривом від виробництва, захистив кандидатську дисертацію на тему «Порівняльна характеристика різних методів лікування раку передміхурової залози ускладненого гострою затримкою сечі».

У 2007 році був прийнятий на посаду асистента кафедри урології ФПДО ЛНМУ. Стаж педагогічної роботи – 8 років. Має понад 80 друкованих робіт з них 57 наукових та 17 навчально – методичного характеру серед них 8 навчальних посібників із грифом МОЗ України, 14 у фахових виданнях. Веде основний навчальний курс за програмою «Урологія» для студентів 4 курсу медичного факультету. Читає лекції та проводить практичні заняття з цієї дисципліни.

Проводить лікування та консультації хворих на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького на базі  урологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Має вищу лікарську категорію з урології. Вміло поєднує педагогічну, наукову, методичну, лікувальну та громадську роботу. Є секретарем кафедри урології ФПДО ЛНМУ іменні Данила Галицького.

З лютого 2017 року працює у МЦ “Клініка професора С. Хміля”

Меню