Завідуюча ембріологічним відділенням
Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
В 1994 році здобула кваліфікацію лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу – Ш (третій) розряд.
В 2003 році закінчила Тернопільську державну медичну академію.
2005 р. після закінчення інтернатури, яку проходила в ТЕРНОПІЛЬСОКОМУ ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ «МАТИ І ДИТИНА», отримала кваліфікацію лікаря акушера-гінеколога.
2007 р. пройшла практичне і теоретичне навчання в клінординатурі на базі того ж пренатального центру.
З 2008 року працює в «Клініці професора Стефана Хміля».
Основні напрямки роботи — ембріологія, гінекологія, лабораторна діагностика.
Володіє повним спектром сучасних методик ДРТ — IVF, ICSI, ІMSI, культивування ембріонів, допоміжний лазерний хетчинг, біопсія бластомерів, кріоконсервація та розморозка ооцитів та ембріонів методом вітрифікації, кріоконсервація еякуляту, робота з біоптатом TESA та запліднення (ICSI) тестикулярними сперматозоїдами, а також дослідження рівня ДНК-фрагментації сперматозоїдів, внутрішньоматкові інсемінації та ін.
Систематично проходить курси стажування і підвищення кваліфікації, а також навчання у провідних клініках України та за її межами.
2008 р. — стажування по темі «Внутрішньоматкові інсемінації спермою чоловіка та донора», клініка генетики репродукції «Вікторія», м. Київ.
2008р. — брала участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ”Я ЖІНКИ:ПРОБЛЕМИ І ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ”.
2008 р. — пройшла теоретичну і практичну підготовку на курсах «Нові методи відновлення репродуктивної функції людини: екстракорпоральне запліднення і перенос ембріонів в порожнину матки» в науковому центрі акушерства, гінекології і перинатології імені академіка В. І. Куликова, м. Москва.
2008 р. — науково практичний семінар: Ембріологія,імунологія,генетика репродукції.
2009 р. — передатестаційний цикл «Акушерство і гінекологія», м. Тернопіль.
У 2010 р пройшла атестацію на присвоєння другої кваліфікаційної категорії лікаря акушер-гінеколога.
Курси підвищення кваліфікації, ТУ «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя” національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Київ, 2011р.
2012 р. — на тренінг-курсах оволоділа методикою вітрифікації та розморозки ооцитів і ембріонів запропонованою KITAZATO.
