Правила роботи медичних центрів у Львові та Тернополі на час пандемії.

Ми дотримуємось найвищих стандартів безпеки та дезінфекції, а ви, дорогі пацієнти – бережете себе та відповідально ставитеся до свого здоров’я.

Такою є наша філософія на час пандемії. Особливо, коли на Львівщині та Тернопільщині різке зростання хворих на коронавірусну інфекції.

Дорогі наші пацієнти!

Якщо Ви помітили в себе навіть мінімальні ознаки застуди (легке першіння в горлі, нежить) – краще залишитися вдома та усі важливі питання з’ясувати в лікаря онлайн.

Що робимо ми для того, аби звести до мімімуму ризик зараження наших пацієнтів і гарантувати кожному відвідувачу центра макисмальну безпеку.

– весь персонал вакцинований, деякі вже отримали бустерну дозу ( лікарі та увесь медичний персонал)

– регулярне тестування на Covid усіх працівників клініки

– дезінфектори на вході і в усій клініці на найважливіших етапах маршруту пацієнта

– максимальна соціальна дистанція і відсутність супроводжуючих осіб. Просторе приміщення дозволяє зорганізувати роботу таким чином, аби відвідувачі перебували на максимальній відстані один від одного. Чіткі записи прийому зводять очікування до мінімуму.

– температурний скринінг кожного пацієнта на рецепції, якщо все в нормі — відвідувачі отримують одноразові маски

– регулярне прибирання усіх приміщень (генеральне і поточне), з відповідними засобами дезінфекції за розробленими стандартами інфекціоністів. Після кожного прийому – санітарна обробка кабінету, робочих поверхонь та дверних ручок.

– окрема стерилізаційна з надсучасним автоклавом для стерилізації інструментів високою температурою

– дотримання стандартів утилізації медичних відходів

– н️а гінекологічному прийомі використовуємо одноразове індивідуальне гінекологічне дзеркало,щіточки та ін. Весь персонал працює в одноразових рукавичках, забір крові здійснюємо індивідуальними вакуумтаймерами

Тому будьте спокійні і впевнені. В наших клініках ви у безпеці. А наша команда щодня працює для Вашого щастя.

Телефон для запису у Львові – +38 067 350 61 00

В Тернополі – +38 067 580 0 580

Меню