Про клініку – Клініка Стефана Хміля

м. Тернопіль, вул. Шептицького, 1Б

  • +38 (0352) 43 12 07

  • +38 (067) 580 0 580

м. Тернопіль,вул. Стадникової, 9

  • +38 (0352) 40 42 00

  • +38 (097) 740 4 200

м. Львів,вул. Липова Алея, 13

  • +38 (032) 243 00 43

  • +38 (067) 350 6 100

Про клініку

Провідна клініка з лікування безпліддя.

Історія успіху лікування безпліддя у чоловіків та жінок.

Світ тримається на любові. Якщо поруч з вами кохана людина, ви почуваєтесь упевнено й щасливо. Так, ви прагнете, щоб світ Вам посміхався устами вашої дитини, яка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, трапляється, що, замість радості материнства та батьківства, постає проблема безпліддя.

Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя засновані на знанні фундаментальних основ репродуктивної системи жінки, що має тенденцію до зниження репродуктивного потенціалу і здатності до зачаття із збільшенням віку. У зв’язку з цим лікування безпліддя необхідно здійснювати за допомогою сучасних методів, що довели на даний час свою ефективність.

Лікування безпліддя. Програми.

У випадку, якщо лікування вже перевищує один рік, не слід застосовувати методи з невисокою ефективністю (наприклад, кломіфена цитрат фізіотерапію та ін.), а переходити до методів з доведеною високою ефективністю (індукція овуляції гонадотропінами, штучну інсемінацію, екстракорпоральне запліднення та ін.)

У Медичному центрі  «Клініка професора С. Хміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності.

У клініці пацієнти можуть отримати висококваліфіковану консультацію лікарів-репродуктологів, пройти комплексне обстеження для з’ясування причин безпліддя. Метод лікування обирається індивідуально для кожної сім’ї, тому глибокий підхід до діагностики безпліддя дозволяє розглянути цю проблему та провести точний аналіз репродуктивних властивостей чоловіка та дружини.

Лыкування безпліддя. Програми лікування безпліддя в Клініці С. Хміля

 

Основною метою діяльності Медичного центру було, є і буде зробити все можливе, щоб щастя материнства відчула кожна жінка, котра звернеться за допомогою до наших фахівців. Лікарі-репродуктологи нашої клініки прикладають багато зусиль та технологій, щоб бажаний результат був здобутий і чоловік та дружина зрозуміли та відчули  батьківство.

Лікування безпліддя здійснюється за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність, серед яких застосовуються: індукція овуляції, внутрішньоматкова інсемінація, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), донація ооцитів, сурогатне материнство.

Відділення репродуктивного профілю включає в себе ембріологічний бокс, для здійснення екстракорпорального запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), заморозку (кріоконсервацію) та зберігання ембріонів, яйцеклітин і сперматозоїдів.

Одним із необхідних та найбільш інформативних етапів обстеження пацієнтів є лабораторні дослідження. Наша лабораторія є широкопрофільною та обладнана сучасною аналітичною апаратурою. Багато видів обстежень можуть проводитися в терміновому режимі (CITO!) протягом кількох годин.

Медичний центр  «Клініка професора С. Хміля»  надає можливість кожній сім’ї, що зіткнулась з проблемою безпліддя, шанс на її усунення. При використанні сучасних допоміжних репродуктивних технологій можливість настання вагітності для жінки зростає в десятки або навіть і в сотні разів. Отож, не варто розчаровуватись і залишатись із проблемою наодинці, а слід звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Медичний центр «Клініка профессора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги»  послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні.

 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ

Понад два роки мережа медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля» проходила державну реєстрацію однойменної торгової марки і сьогодні нарешті ми отримали Свідоцтва на знак для товарів і послуг українською та англійською мовами.

Зареєстрована торгова марка є

  • гарантією надійності надання медичних послуг центрами та водночас
  • підтверджує бездоганну репутацію нашого медичного закладу,
  • символізує високий рівень якості послуг
  • підвищує конкурентноздатність на ринку.

“Найцінніший капітал для підприємства”, – так називають зареєстровану торгову марку світові аналітики. І яскраве свідчення цього – всесвітньовідомі світові бренди, вартість яких сягає десятків мільярдів доларів.

 

Відгуки

На обліку перебувала дружина. Усе дуже зручно, всі аналізи одразу на місці, всі лікарі поруч. Прийом відбувається по запису. Всюди чисто та охайно. Обслуговування відбувається по контракту, гроші оплачуються в касу і потім немає ніяких доплат. Привітний персонал.

Василь Михалюк

Ми самі з міста Рівне, довго лікувалися у нашому діагностичному центрі, поки випадково одна жіночка не порадила клініку Хміля, після першого прийому повірила, що можу нарешті завагітніти- за 9 років лікування не зустрічала такого професійного лікаря як професор Хміль! Прийшлося 2,5 місяці регулярно поїздити в клініку, як результат- наш найкращий у світі синочок Марко! дякую професору і всім дівчатам з клініки, які стали як рідні!

Ирина Шевцова

Дуже приємно, що у Тернополі є клініка такого високого європейського рівня. Задоволені всім: і якістю послуг, і уважністю персоналу. Були тут двічі: зверталась дружина на консультації, а потім записала і мене на УЗД . І відтепер раджу всім знайомим та друзям.

 

ІЛЛЯ ХМАРОВ

Веденням вагітності задоволена на 100%. Грамотне спостереження і лікування. Кожного прийому перевіряють стан навколоплідних вод і плода. Ніякого стресу для вагітної (що дуже важливо!), привітний персонал. Дуже задоволена, що спостерігалась саме цими спеціалістами!

Оленка Коваль

© 2017 Клініка Стефана Хміля.| Designed and DEVELOPED by wpDEX

Free WordPress Themes, Free Android Games