ЩО ТАКЕ УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

ЩО ТАКЕ УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

 

Один з найпопулярніших та найефективніших методів обстеження пацієнтів – ультразвукова діагностика(сонографія). Неінвазивне дослідження органів людини за допомогою ультразвукових хвиль відіграє надважливу роль в постановці діагнозу захворювань внутрішніх органів людини. Саме тому цей напрямок є пріоритетним для Медичного центру “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові. Для якісної та ефективної діагностики в нас є дві найважливіші складові – надсучасне обладнання та найкращі фахівці.

Повністю цифрова ультразвукова система Voluson Е8 американської  компанії General Electric є апаратом ультразвукової діагностики експерт-класу. Унікальність апарату насамперед полягає у надзвичайно високій якості діагностики. А це автоматично збільшує  точність отриманої інформації в рази і дає можливість провести дослідження за світовими стандартами. Час обстеження на новому апараті значно скорочується, тому зменшується ультразвуковий вплив на організм людини.

Ексклюзивний набір високочутливих датчиків розширює діагностичні можливості не тільки при вагітності, але і в ендокринології, хворобах органів черевної порожнини, дослідженні пухлин різної локалізації, оцінці кровопостачання будь-яких органів і систем.

Переваги Voluson E8 Expert:

 1. Надвисока точність вимірів завдяки найсучаснішим об’ємним датчикам та новітньому програмному забезпеченню;
  2. Дивовижна якість цифрового зображення, його запис у вигляді фото та відео;
  3. Технологія RealTime4D – відображення плоду та його рухів у реальному часі (до 45 об’ємів за секунду). Таке сканування дозволяє оцінити поведінку майбутнього немовляти в динаміці, що дуже важливо для вчасного виявлення низки внутрішньоутробних вад розвитку;
  4. Функція ультразвукової томографії (ультразвуковий аналог комп’ютерної томографії);
  5. Режим еластографії. Це додаткова технологія в рамках УЗ-діагностики. Еластографія дозволяє з допомогою УЗ-променя наче «пропальпувати» тканини організму і через програму оцінити їхню еластичність (жорсткість). Даний метод ефективний при постановці діагнозу позаматкової вагітності, для ранньої діагностики різноманітних новоутворень тощо;
  6. Максимальна деталізація при скануванні внутрішніх органів, серця і скелета плоду;
  7. Можливість виявлення патології на ранніх термінах вагітності;
  8. Чотири типи високочутливих доплерів для дослідження стану серця, судин, пуповидного кровотоку плоду;
  9. Функція для раннього виявлення вад серця плода (STIC);
  10. Функція НD Live, яка дозволяє отримувати реальні зображення ембріона.

До ваших послуг у клініці такі види уз досліджень:

✅ органів малого тазу

✅ плода

✅молочних залоз

✅ нирок

✅органів черевної порожнини

✅ простати

✅сечового міхура

✅щитоподібної залози

Обстеження проводять найкращі фахівці в галузі УЗ та пренатальної ультразвукової діагностики, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень та беруть  участь у навчальних програмах та семінарах міжнародного рівня. Беззаперечні переваги цей апарат має для дослідження вагітних жінок  і відкриває абсолютно новий вимір в діагностиці розвитку плода.

 

Меню