TESE / MESA

ОТРИМАННЯ СПЕРМАТОЗОЇДІВ ОПЕРАТИВНИМИ МЕТОДАМИ (TESE I MESA)

Навіть, якщо сперматозоїди повністю відсутні в еякуляті, можна отримати їх безпосередньо з яєчок методом TESE (тестикулярна екстракція сперматозоїда) або придатків яєчок методом МЕSА (мікрохірургічна епідідімальна аспірація сперматозоїдів). В ході цих малих оперативних втручань отримують мікроскопічний шматочок тканини, що містить сперматозоїди.

Отримані сперматозоїди проходять лабораторну підготовку для запліднення методом ІКСІ. Після запліднення ембріони культивуються і переносяться в порожнину матки, як і при процедурі ЕКЗ.

Необхідно враховувати, що в разі тяжкої необструктивної олігозооспермії, а також азооспермії обструктивного і необструктивного походження безпліддя може мати генетичні причини і успадковуватися дітьми чоловічої статі або призводити до народження дитини з спадковим захворюванням. У цьому випадку необхідне грамотне медико-генетичне консультування та обстеження чоловіка і в ряді випадків його дружини. Тільки за допомогою комплексного підходу до діагностики та лікування безпліддя можна досягти народження здорової дитини.

Меню