Вакцинація від вірусу папіломи людини

Доступний і найефективніший метод профілактики вірусу папіломи людини (ВПЛ) – вакцинація. Лише вона здатна захистити від найпоширеніших та найнебезпечніших видів ВПЛ. Понад 100 мільйонів доз вакцини проти ВПЛ було введено в усьому світі і цей метод профілактики зарекомендував себе як найдієвіший.

Для прикладу. ✅Із 530 000 нових випадків раку шийки матки, які реєструються в усьому світі щороку, ВПЛ 16 і 18 відповідальні за 71% онкологічних захворювань. В країнах, де близько 50% жінок були вакциновані, інфікованість вірусом папіломи людини знизилась майже на 70%.

У Медичному центрі “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові щеплення проти вірусу папіломи людини проводять єдиною квадривалентною вакциною проти вірусу папіломи людини типів 6, 11, 16 та 18 🔸️Гардасил та доступною в Україні вакциною🔸️ Церварікс, яка захищає від найнебезпечніших штамів ВПЛ – 16 та 18.

Чому Гардасил:

✅ефективність та безпека вакцини ГАРДАСИЛ проти 4 типів ВПЛ була продемонстрована в клінічних дослідженнях та реальній практиці впродовж 20 років

✅ в програмі базових клінічних досліджень ефективності та безпеки брали участь більше 25 тис осіб

✅ тільки квадривалентна вакцина ГАРДАСИЛ захищає чоловіків та жінок як від онкологічних захворювань, так і від аногенітальних бородавок, що асоціюються з ВПЛ

Покази до вакцинації:

🔸️ дівчата і жінки віком 9-45 років для попередження раку шийки матки, вульви, піхви та раку анального каналу, передракових та дисплатичних станів, генітальних кандилом, інфекцій, спричинених ВПЛ

🔸️ хлопчики і чоловіки віком 9-26 років для попередження захворювань та інфікування, спричинених ВПЛ (рак анального каналу, генітальні кондиломи)

Коли найкраще вакцинуватися?

Ефективність захисту від раку шийки матки, спричиненогр 16,18 штамами ВПЛ найвища, якщо контакту з вірусом ще не відбулося. Оптимальний варіант – до початку статевого життя. Вакцина рекомендована для профілактики персистуючої інфекції, передпухлинних уражень (шийки матки, вульви та піхви) та раку шийки матки, що спричиняється 16 та 18 типами ВПЛ у дівчат та жінок з 9-річного віку.

Вакцинація проводиться у кілька етапів і залежить від віку пацієнта.

Перед вакцинацією обов’язковою є консультація лікаря акушер-гінеколога та терапевта з метою з’ясувати можливі протипокази до вакцинації. Після щеплення пацієнтка знаходиться у клініці під наглядом протягом 30 хв, а далі перебуває на зв’язку з лікарем акушер-гінекологом.

Протипокази до вакцинації:

✅ ГРВІ

✅ підвищення температури

✅ виражені алергічні реакції на введення інших вакцин.

Бережіть себе! 💚Для консультації щодо вакцинації від вірусу папіломи людини телефонуйте 📞0673506100.💚

Меню