Завдяки соціальному проекту “Медична сім’я – нове життя” подружні пари з усієї України вже готуються стати батьками

Сотні телефонних дзвінків, понад півсотні консультацій лікарів-репродуктологів, майже півсотні програм екстракорпорального запліднення в подарунок медичним працівникам з усієї України. Це результати нашої командної роботи за час дії соціального проекту “Медична сім’я – нове життя”, який тривав впродовж місяця і учасниками якого стали родини медичних працівників з усієї України.

Проект  охопив Схід і Захід, Центр, Південь і Північ.

“Лише після старту ми зрозуміли, яким великим є запит на лікування безпліддя в Україні. І програма ЕКЗ в подарунок для усіх наших колег, медичних працівників – це шанс стати батьками і отримати допомогу команди репродуктологів нашого медичного центру у Львові. Усі пацієнти мають свою унікальну історію. Для когось це перша омріяна вагітність, є жінки яким  за 40 і для яких це чи не останній шанс стати мамою. А є родини, які прагнуть народити другу дитинку. І зараз усі учасники проекту, які мають покази до проведення програм ексракорпорального запліднення, вже на етапі підготовки та реалізації своєї найзаповітнішої мрії”, – розповідає ініціатор проекту, професор, засновник медичних центрів “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові та Тернополі Стефан Хміль.

Дякуємо колегам за довіру і за те, що Ваш шлях до такого омріяного та бажаного батьківства ми долатимемо разом.

Дякуємо керівникам міських та обласних управлінь охорони здоров’я з усієї України, головним лікарям медичних установ та лікарям акушер-гінекологам з усіх куточків держави за те, що інформували своїх працівників про наш соціальний проект.

Дякуємо команді-репродуктологів Медичного центру “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові, які самовіддано і жертовно працювали впродовж місяця для Вашого щастя.

Дякуємо засновнику медичного центру та ініціатору проекту, професору Стефану Хмілю за ідеї та сміливість ухвалювати нестандартні рішення.

Медичний центр “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові – щодня працюємо для Вашого щастя.

Меню