ЛАБОРАТОРНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Визначити стан здоров’я пацієнта і вибрати найбільш ефективний метод лікування допомагає  клініко-діагностична лабораторія медичного центру. Важливою основою лабораторної діагностики є інформація про стан організму пацієнта. Це дозволяє лікареві більш глибоко зрозуміти етіологію й патогенез захворювання, або виявити патологічні зміни ще до появи симптомів.

За рахунок впровадження автоматизованих методів лабораторної діагностики в багато разів зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотні біологічних проб по багатьом десяткам показників. Близько 90% роботи виконується на автоматичних аналізаторах і інших високотехнологічних приладах.

Лабораторна діагностика — це прогресуюча медична спеціальність, що виконує дослідження біоматериалу людського організму з використанням морфологічних, біохімічних, імунологічних, генетичних, молекулярно-біологічних, бактеріологічних, цитологічних, токсикологічних, вірусологічних і інших методів.

Лабораторія медичного центру “Клініка професора С. Хміля”  дозволяє провести:

♦ гормональні;
♦ імунологічні;
♦ цитологічні;
♦ цитогенетичні;
♦ біохімічні дослідження.

Багато видів обстежень можуть проводитися в терміновому режимі (CITO!) протягом кількох годин.

Для успішної діяльності лабораторії медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля» ми визначили основні складові:

♦ cучасно обладнана лабораторія;
♦ професійний персонал;
♦ доступність діагностики;
♦ сервіс, наданий лікарю та пацієнту.

Якщо у Вас виникли запитання щодо правил чи часу забору матеріалу, вартості, термінів виконання або Ви не знайшли необхідне Вам обстеження в основному переліку, про його виконання Ви можете дізнатися, написавши нам на e-mail або зателефонувавши у нашу клініку.

 

Меню