ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ

Кожна жінка прагне завжди бути чарівною. Сексуальні стосунки займають важливе місце в житті жінки, вона завжди хоче бути коханою і бажаною. Задоволення в інтимному житті сприятливо впливає як на психічний, так і фізичний стан. Безліч шлюбів руйнуються саме через проблеми в інтимній сфері. Таке незадоволення руйнує стосунки в цілому.

Існує чимало гінекологічних проблем, і більшість жінок живуть з цим все життя. Їх супроводжують по життю безліч комплексів, які заважають реалізуватися повністю в соціумі.

Сучасна медицина легко може усунути будь-які естетичні проблеми в гінекології. І якщо раніше був доступний тільки хірургічний метод, якого побоюються більшість жінок, і миряться з цими проблемами, то тепер до оперативних втручань вдаються тільки в крайніх випадках.

Для омолодження інтимних місць досить поширеним і дієвим вважається ін’єкційний метод, який дасть Вам можливість відчувати себе молодою і повною бажань, сил та відчуттів, наче в молодості. Головною перевагою безопераційних методів корекції є те, що Вам не доведеться змінювати звичний спосіб життя, відмовлятися від якихось планів і відчувати стрес через майбутню операцію. У нашій клініці ми використовуємо тільки сучасні ін’єкційні препарати і методики, які дають довготривалий ефект. Процедура проводитися висококваліфікованими фахівцями, які знають свою справу.

   Які інтимні проблеми вирішує естетична гінекологія?

♦ післяпологові та вікові зміни інтимних зон;
♦ втрата естетичності геніталій, асиметрія великих і малих статевих губ;
♦ сухість, свербіж, втрата тонусу м’язів і провисання стінок піхви І–ІІ ст.;
♦ cтресове нетримання сечі;
♦ диспауренія (болючий статевий акт);
♦ зниження лібідо (сексуального бажання);
♦ неможливість досягти вагінального оргазму;

  Контурна інтимна пластика

Контурна інтимна пластика — безопераційний метод удосконалення зовнішнього вигляду та чутливості інтимної зони. Інтимний філінг застосовується для корекції форми малих та великих статевих губ, стінок піхви і наповнення (аугментації) точки G.

 

 Суть методу: ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти, сумісної з тканинами людини. Філери вирівнюють контури тканин, надають їм об’єму і пружності.

           Ефект:

 ♦  омолодження і покращення зовнішнього вигляду інтимної зони;
♦  підвищення тонусу м’язів тазової області;
♦ покращення ступеня зволоження слизової статевих органів ;
♦ корекція стану нетримання сечі.

        Результат:

♦ підвищення лібідо;
♦  покращення якості сексуального життя;
♦ підвищення чутливості інтимної зони;
♦ усунення комплексу неповноцінності й естетичної невдоволеності.

Плазмоліфтинг

Одним з інноваційних безопераційних методів відновлення і омолодження організму є плазмоліфтинг. В гінекології використовується в складі комплексного лікування для прискорення регенерації тканин.

Плазмоліфтинг – це лікувальна процедура, яка полягає у введенні гінекологом в уражений орган тромбоцитарної плазми, отриманої з власної крові пацієнта.

Як працює Plasmolifting

Терапевтичний ефект цієї процедури ґрунтується на наявності в плазмі факторів росту, що містяться в тромбоцитах. Саме вони і стимулюють регенерацію (відновлення) тканин, слизової оболонки. Антибактеріальні, противірусні та протигрибкові препарати впливають лише на збудника захворювання, та не усувають наслідки запалення, що ним викликане. Завдяки включенню процедури плазмоліфтінгу в комплексне лікування запальних захворювань статевих органів, дистрофічних захворювань вульви (крауроз, лейкоплакія), хронічного ендометриту, рецидивуючих ендо- та екзоцервіціта, досягається надійний лікувальний ефект, зменшується тривалість лікування.

Покази

♦  хронічний сальпінгоофорит;
♦  хронічний ендометрит;
♦  злуковий процес органів малого тазу;
♦  крауроз вульви;
♦  урогенітальна атрофія;
♦  ерозія шийки матки;
♦  дискомфорт після пологів під час статевого акту.

 Ефекти

♦  протизапальний
♦  протимікробний
♦  покращення мікроциркуляції та метаболізму
♦  відновлення слизової оболонки шийки матки і піхви
♦  регенерація тканин
♦  підсилення утворення колагену
♦  усунення дискомфорту під час статевого акту
♦  підвищення тонусу м’язів тазового дна
♦  відновлення менструального циклу
♦ підвищення якості життя  

Протипоказання

 Абсолютні:
♦  вагітність
♦  період лактації

Відносні:

♦  системні захворювання крові
♦  онкологічні захворювання
♦  гострий інфекційний процес
♦  алергічні реакції
♦  непереносимість гепарину

Методика плазмоліфтингу в гінекології

♦  Проводять клініко-лабораторне обстеження: огляд, обстеження на статеві інфекції, загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз крові на гепатит та на ВІЛ інфекцію.
♦  У пацієнтки беруть 45-60 мл венозної крові.
♦  За допомогою центрифуги з крові отримують ауто плазму – плазму, збагачену тромбоцитами. В тромбоцитах містяться молекули, які запускають регенерацію тканин, гормони, вітаміни, білки.
♦  Отриманий препарат за допомогою мікроін’єкцій вводять в слизову оболонку шийки матки і піхви. Процедура безболісна, не потребує наркозу та відновного періоду.
♦  Плазмоліфтин – курсова процедура. Початок курсу розпочинається в першу фазу менструального циклу. В середньому потрібно від 5 до 10 процедур з інтервалом в 5-7 днів, в залежності від стану здоров’я пацієнтки і очікуваного результату. Ефект починає проявлятись вже після першої ін’єкції.
♦  Для жінок після сорока років стає актуальною проблема гормонального дисбалансу, сухості в ділянці статевих органів, нетримання сечі. В такому випадку аутоплазма допомагає відновленню та регенерації тканин.

Меню