Жінка має бути прекрасна у будь-якому віці

Любляча мама, турботлива дружина, коханка, бережлива  хазяйка… скільки професій приходиться виконувати сучасним жінкам. Щоб залишатися привабливою і цікавою у будь-якому віці, над собою треба працювати. І не тільки фізично підтримувати себе у формі, але й відвідувати косметолога, дієтолога, і особливо — гінеколога.

У двадцять років бути привабливою — це нормально. Залишатися красивою в тридцять — це вже результат власних зусиль і досягнень сучасної косметології. А що ж робити в сорок і п’ятдесят? Невже сорокарічний рубіж закриває ворота у світ молодості, краси і привабливості? Звісно, ні. Важливо знати, що будь-які проблеми можна подолати сучасними методами лікування.

Головною метою інтимної пластики є повернення жінці впевненості в собі, любові до свого тіла, а також нових, яскравих відчуттів, які могли бути втраченими з часом внаслідок дії різноманітних факторів. У будь-якому разі, все, чого на сьогодні досягла естетична гінекологія та інтимна хірургія, спрямоване на покращення жіночого життя не тільки повсякденного, але і статевого.

Це:

♦ післяпологові (стан після травматичних пологів, які супроводжувалися розрізами, розривами промежини) та вікові зміни інтимних зон;
♦ втрата естетичності, еластичності, пружності геніталій, асиметрія великих і малих статевих губ;
♦ сухість, свербіж, втрата тонусу м’язів і провисання стінок піхви І–ІІ ст. у жінок з лактацією та старшого віку;
♦ cтресове нетримання сечі;
♦ диспауренія (болючий статевий акт);
♦ зниження лібідо (сексуального бажання);
♦ неможливість досягти вагінального оргазму;
♦ гіперпігментації інтимної зони;
♦ вагінізм (скорочення вагінальних м’язів, яке мимоволі відбувається під час статевого акту, при огляді у гінеколога і навіть при введенні тампонів).

Існує ще чимало гінекологічних проблем, з якими більшість жінок живуть усе життя. Їх супроводжують по життю безліч комплексів, які заважають реалізуватися повністю не тільки в інтимному житті, а й в соціумі.

Сучасна медицина легко може усунути будь-які естетичні проблеми в гінекології. І якщо раніше був доступний тільки хірургічний метод, якого побоюються більшість жінок, то тепер до оперативних втручань вдаються лише у крайніх випадках. Із методів лікування використовуються: медикаментозні, фізіотерапевтичні (електростимуляція м’язів тазового дна), методи лікувальної фізкультури (вправи Кегеля, фітнес для інтимних м’язів),

Також до методів відноситься :

  • Контурна інтимна пластика — безопераційний метод удосконалення зовнішнього вигляду та чутливості інтимної зони. Інтимний філінг застосовується для корекції форми малих та великих статевих губ, стінок піхви і наповнення (аугментації) точки G та клітора.
  • Інтимна біоревіталізація — це ін’єкційне введення в слизові оболонки піхви філерів гіалуронової кислоти. Проводиться для підвищення пружності піхви, завдяки здатності накопичувати вологу — для зволоження слизової, омолодження статевих органів та віновлення відчуттів у цих місцях.
  • PRP-терапія (плазмоліфтинг) — це лікувальна процедура, яка полягає у введенні гінекологом в уражений орган тромбоцитарної плазми, отриманої з власної крові пацієнта.
  • Інтимний пілінг –на сьогодні затребувана процедура, в результаті якої шкіра в делікатних зонах відбілюється, її колір вирівнюється, а сама зона набуває доглянутого вигляду. Система Pink Intimate System, що використовується під час проведення процедури, складається з ряду високоефективних інгредієнтів.

Пілінг забезпечує практично миттєвий ліфтинговий ефект та зниження росту волосся, він має заспокійливу дію, очищує шкіру, активізує обмінні процеси та підсилює циркуляцію крові між тканинами та клітинами.

  • Нитковий лістинг — за допомогою вагінальних ниткок Vaginal Narrower з двонаправленими насічками механічним шляхом стягують ослаблені м’язи промежини. Нитки Vaginal Narrower використовуються для зменшення входу в піхву, що дозволяє домогтися функціонального і естетичного поліпшення стану жіночих статевих органів. Інноваційна методика накладення ниток — це малоінвазивна процедура, яка успішно застосовується в багатьох країнах світу.

Нитки Vaginal Narrower виготовляються з капролактона з атравматичними прямими голками на кожному кінці. Процедура виконується під місцевою анестезією, без застосування скальпеля і тривалого періоду реабілітації .В результаті ліфтингу значно звужується вхід у піхву, поліпшується якість сексуального життя, знижується ризик інфекційних захворювань статевих органів і пролапсу стінок піхви. Пацієнтка може відразу повернутися до повсякденної діяльності. Статеві контакти необхідно відкласти на два тижні.

  • Лабіопластика — поширена хірургічна процедура з корекції розміру, форми малих і великих статевих губ внаслідок вікових змін, отриманих травм, різкого зниження ваги, пологів, а також проведена з естетичних міркувань. Інтимна пластика допомагає істотно підвищити впевненість пацієнтки в собі і поліпшити її сексуальне життя. Ще одним позитивним моментом інтимної пластики є те, що вона не впливає на репродуктивну функцію пацієнтки, не викликає проблем із зачаттям, вагітністю і пологами.

Мета естетичної гінекології та інтимної пластики – повернення жінці впевненості в собі, любові до свого тіла. Не потрібно нехтувати і новими, яскравими відчуттями, які могли бути втрачені з часом, внаслідок дії різноманітних факторів.

У будь-якому разі, все, чого на сьогодні досягла інтимна хірургія, спрямоване на покращення жіночого життя, не тільки повсякденного, але і статевого.

Відчувайте себе прекрасною щодня!

Меню