Історія Джованні

Хлопчик Джованні народився у 2019 році, майже на католицьке різдво) Італієць з українським корінням) Його поява на світ зміцнила родину і стала впевненим майбутнім для чоловіка-італійця та українки Оксани, яка вже довгий час мешкає в Італії.
Трубний фактор безпліддя – один з найважчих. І жодних жансів на вагітність природнім шляхом, жінка, на жаль, не мала.
Перша спроба ЕКЗ проходить в Італії і виявляється вдалою. На світ з’являється дівчинка-красуня) Але італйіська родина хоче хлопчика, спадкоємця. І це принципово…..
Починається надскладний шлях до втілення цієї мрії. 11 ❗️ спроб ЕКЗ в Італії невдалі. Жінка в розпачі, в родині починаються непорозуміння і напруження. Хтось з італійських лікарів радить Оксані поїхати на Батьківщину і звернутися за допомогою в Медичний центр “Клініка професора Стефана Хміля”. Це 2014 рік, початок російської агресії і війни на Сході. Чоловік та італійська родина проти, вони просто бояться за жінку. Але українка наполягає на своєму і таки приїжджає до нас)
За цей складний випадок береться очільник медичних центрів, професор Стефан Хміль. І стається неможливе. 🌠Перша спроба ЕКЗ в Україні – вдала! Народжується ще одна дівчинка з неймовірними кучериками золотого кольору,наша улюблениця і завжди бажана гостя)🥰
Здавалося, все гаразд. Але італійський чоловік дуже хоче сина, спадкоємця і Оксана знову звертається до нас.
В цій ситуації професор змінює тактику – спочатку PGD діагностика і генетичний скринінг. Ці процедури дозволяють убезпечити подружжя від генетичних вад малюка і спрогнозувати стать дитини.
Третя вагітність і ХЛОПЧИК, такий довгоочікуваний і бажаний. 👍
Наш Джованні народився в особливі грудневі дні, коли в повітрі панує атмосфера дива і новорічної казки) 💥Малюк зміцнив велику родину і став справжнім дивом для свого батька)
Диво поруч) Тому завжди вірте в нього, але водночас не забувайте додавати зусиль для його втілення в життя.
Меню