Історія про надію

Це історія про те, що поруч зі зневірою завжди живе надія. А неймовірне бажання жінки і чоловіка стати батьками долає усі труднощі і перешкоди.

🔸Чотири роки безпліддя. Три невдалі спроби внутрішньоматкової інсемінації, одна вагітність – анембріонія, друга самостійна вагітність завмирає на ранньому терміні. Перша спроба ЕКЗ з двома ембріотрансферами теж закінчується невдачею.

І саме після цього важкого шляху розчарувань і втрати надії, подружня пара приходить на консультацію в Медичний центр “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові. 👩‍❤️‍💋‍👨Спочатку огляд професора і гістероскопія, аби чітко розуміти, який план лікування обрати. Ситуацію ускладнюють фолікулярні кисти, які постійно відтерміновують протокол стимуляції.

Веде подружню пару Галина Венгер і її сміливе і нестандартне рішення – не поспішати, а спостерігати за фолікулом в природньому циклі. 🔸В результаті проводиться пункція в природньому циклі, отримуємо якісну яйцеклітину, а далі запліднення, культивування ембріону, PGD діагностика, біопсія, замороження клітини і в кріопротоколі – повноцінна вагітність.
Через 9 місяців народилась прекрасна дівчинка. 🤱І лікар перша дізналася про це.
“Я з особливими емоціями згадую цю подружню пару. Побачивши їх вперше, відразу відчула – у нас все вийде. Довіра пацієнтів, їх підтримка один одного і сильна віра. Ми разом пройшли цей шлях. І на одну щасливу родину стало більше”.
Меню