Історія Стефанії

Це розповідь про віру і надію, які неможливе роблять можливим…
І про довіру до лікаря, яка додає сил і натхнення….
А ще про те, що варто слухати своє серце…..

П’ять років тому до медичного центру зателефонувала 39-річна пацієнтка з Тель-Авіва і ламаною російською мовою попросила записати її на консультативний прийом до Стефана Хміля. Разом з чоловіком вони приїхали в Україну і розповіли свій нелегкий шлях до такого бажаного батьківства…..
❗️❗️❗️18 невдалих спроб екстракорпорального запліднення в Ізраїлі! Розуміючи, який складний шлях пройшла ця жінка і відчуваючи перед нею неймовірну відповідальність, професор таки вирішив почати боротьбу за її материнство….. Хоча оптимістичного прогнозу не дав. Адже знаючи високий рівень ізраїльської медицини, був момент сумніву – а чи вдасться?
19 спроба запліднення відбулась в нашому медичному центрі. І знову невдача…….
Необхідна гістероскопія, – вирішує Стефан Хміль і пропонує пацієнтці зробити цю процедуру в Ізраїлі. 💥“Ні, професоре, – відповіла жінка, – я вірю Вам. І тому на гістероскопію я приїду до вашого медичного центру”.
Довіра пацієнта до лікаря дуже важливий фактор успіху і ефективної співпраці. 👍“Коли жінка вірить в лікаря як в професіонала , “гори можна звернути”, – каже засновник мережі медичних центрів)
Результати обстеження дали надію і відбувся 20 ембріотрансфер.
Через два тижні зрозуміли – все вийшло) Жінка при надії. 🤰
Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Зараз росте здорова дівчинка, Стефанія, оточена батьківською опікою та любов’ю. Що ще потрібно батькам для щастя? 🌹
Меню