Я люблю, коли мої мрії здійснюються

Протягом багатьох років професор Стефан Хміль працює з безплідними парами, щоб кожна з них відчули радість батьківства та материнства, щоб у родині лунав дитячий сміх та кожна жінка, яка цього прагне почула довгоочікуване слово «Мама».

За плечима професора багаторічний успішний науковий та практичний досвід. Він написав чимало наукових робіт, зробив безліч надзвичайно складних операцій, втілив багато передових ідей, зокрема – використання лазера у гінекології.

У своїй щоденній роботі він дотримується сучасних тенденцій комплексного лікування безпліддя, вміло поєднує інноваційні авторські методики, індивідуальний підхід до кожної пари. Адже чудово розуміє, що кожна людина унікальна, як і програма лікування безпліддя. Тому приділяє значну увагу деталям, пропонує персоніфіковану сервісну підтримку для пацієнтів на усіх етапах лікування.

Професор ніколи не поспішає, намагається встановити тісний емоційний зв’язок з кожною парою, що звертається на консультацію, адже впевнений, що позитивного результату можна досягнути лише за умови, коли лікар і пацієнт повністю довіряють один одному.

Меню