Історія Мартусі

Коли двоє найбільше за все прагнуть стати батьками.🧡 Коли позаду роки очікувань і подекуди зневіри, коли вже здійснено вісім (!) невдалих спроб ЕКЗ в клініках Львова та Івано-Франківська, лише НАДІЯ і ВІРА дають сили та натхнення….💛

Про Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові ця подружня пара дізналася з інтернету. І відразу вирішили приїхати на консультацію.🔸️ Перша зустріч спільна — професор, засновник медичних центрів Стефан Хміль, Ольга Цепенда та чоловік з дружиною.
«Вразили очі жінки. В них була неймовірна віра і водночас наполегливість», — згадує Ольга Цепенда. Після тривалої розмови, аналізу попередніх спроб та обстежень, професор визначає план дій —✅ спочатку найважливіші дослідження чоловічого і жіночого репродуктивного здоров’я, генетичні обстеження. Жінці 40 років, тому це ще більше ускладнює ситуацію і шанси на вагітність.
Результати не надто втішні — яйцеклітини жінки не мають необхідного потенціалу для запліднення, сперма чоловіка теж не в ідеальному стані. Тому вихід один — 🔸️донація. Адже лише здорова і якісна яйцеклітина дає шанс подружній парі зачати дитинку. Чоловік з дружиною погоджуються на цей план дій і ми обираємо донора яйцеклітин ( група крові, колір волосся, фізіологічні особливості. Кожен нюанс важливий).
Донора знаходимо, відбувається запліднення, а потім ембріотрансфер. За два тижні жінка здає тест.
«Це відбувається на Михайла, 21 листопада. І результат позитивний. Вагітність є», — розповідає Ольга Цепенда. Чоловік з дружиною щасливі💑, але водночас хвилювання переповнюють — чи вдасться виносити всю вагітність, чи народиться здорове маля?».
Так, вагітність була складною, жінка постійно перебувала під наглядом лікарів. Але народилася здорова дівчинка Мартуся, яка тішить своїх батьків і є справжнім Божим даром та дивом в житті родини.
«Віра має бути сильною. І ще підтримка один одного в подружжі є надважливою», — кажуть наші репродуктологи і саме в ці дні отримують численні вітання від своїх пацєнтів. 🙂
Меню