Я вірю, що стану мамою

Їй давали мінімальні шанси на те, аби стати мамою. 🥀

В 23 роки діагностовано 🥀лімфому Ходжкіна (рак лімфатичної системи). Лікування було довгим і тривалим, численні хіміотерапії звели нанівець овуляторний запас цієї ще молодої жінки і завдали удару по репродуктивній системі.

🌹“В мене досі на очі навертаються сльози, коли я згадую цю жінку. Її скерували до мене колеги і попередили – майже жодних шансів на вагітність. А вона прийшла така світла і сонячна і відразу сказала: “Я вірю, що стану мамою. ❤Ми з чоловіком разом подолали мою онкологію, тепер ми обов’язково подаруємо світу нове життя”, – розповідає лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Юлія Пономаренко.

Відразу почалися грунтовні обстеження подружньої пари. З невтішних новин – 🍒овуляторного запасу майже немає + фіброматозний вузол в матці. З позитивних новин – 🍒операція з видалення фіброматозного вузла проходить вдало, спермограма чоловіка має хороші показники.

План лікування:

🔸️ замісна гормональна терапія, завдяки якій вдається відновити менструальний цикл

🔸️донорська яйцеклітина успішно запліднюється спермою чоловіка

🔸️після ембріотрансферу через два тижні з першого разу настає вагітність

Так. Вагітність не була легкою. Але на світ з’явилася чудова дівчинка🙂 і на одну щасливу родину у цьому великому світі стало більше. 🤱

“Вірте в себе. Довіряйте лікарю і майте терпіння. Адже на все свій час. І на появу малюка у Вашому житті теж”, – каже Юлія Пономаренко, а наша команда готує нові дивовижні історії материнства для наших підписників. 💚

Медичний центр “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові – щодня працюємо для Вашого щастя. 👨‍👩‍👧

Меню