Історія про глибоку віру

В наших медичних центрах майже завжди найскладніші клінічні випадки автоматично потрапляють до очільника клінік, професора Стефана Хміля. Так було і цього разу.

Жінка 49 років, яка 26 років лікувала безпліддя….. Ні, вона не була у відчаї, вона не плакала і не нарікала. Вона продовжувала вірити, уявляєте?
“Стефана Володимировичу! Я вірю Вам і знаю, що Ви зможете мені допомогти”, – сказала пацієнтка при першій зустрічі. Професор дивився на неї і не знав, що відповісти…… Сумнівів було багато. Але віра цієї жінки і її очі не дозволили сказати, що це неможливо….
Обстеження, діагностичні процедури, аналізи….. І невтішні результати: множинні зміни в репродуктивній системі, неоднорідний ендометрій товщиною лише 5 мм, фіброміома матки. І попри це все Стефан Хміль наважується розпочати лікування, але є умова – оскільки ризики дуже великі, професор вестиме цю пацієнтку безкоштовно…….
В клініці почали проводити усі необхідні процедури і коли наша команда нарахувала десятки аргументів, чому на цей раз дива не станеться, доля і Всесвіт вирішили інакше. 🌠Професору вдалося – настала вагітність……🤰 І це були неймовірні відчуття – радість, спокій і водночас вдячність долі за те, що ще одна мрія про материнство втілилася в життя…..
Любов до людей, до справи, неймовірне бажання допомогти – це те, що додає сил, енергії і дійсно інколи робить дива)❤️
Меню