УЗД НИРОК

УЗД нирок – сучасний метод діагностики різних захворювань нирок і сечостатевої системи людини. За допомогою УЗД є можливість оцінити структуру нирки і ниркових судин.

У момент проведення УЗД нирок фахівці виявляють топографію, оцінюють їх структуру та розміри, наявність злоякісних утворень і визначають їх розміри, анатомію, а також стан чашково-мискової системи.

Основні показання до проведення УЗД нирок:

♦ Зміна клінічних аналізів сечі;
♦ Болі в поперековій області;
♦ Ниркові коліки;
♦ Різні травми і удари;
♦ Діагностика новоутворень нирок;
♦ Оцінка стану трансплантованої нирки;
♦ Гострі та хронічні специфічні та неспецифічні запальні захворювання;
♦ Часті підвищення тиску;
♦ Профілактичний диспансерний огляд.

 

За допомогою ультразвукового дослідження можна виявити:

♦ сечокам’яну хворобу;
♦ доброякісні пухлини нирок;
♦ злоякісні пухлини нирок;
♦ структуру нирок;
♦ кісти;
♦ абсцеси.

Найчастіше за допомогою УЗД можна дізнатися про аномалії розвитку сечоводів і нирок, а також про такі запальні захворювання, як гнійні ураження нирок, хронічний і гострий пієлонефрит.

Якщо пацієнт страждає сечокам’яною хворобою, то ультразвукове обстеження виявляє конкременти та розширення сечових шляхів.

При виникненні каменів у нирках, за допомогою УЗД встановлюється розмір каменю, його розташування та зміни структури нирки.

Проведення процедури УЗД нирок

Діагностика УЗД нирки є абсолютно нешкідливою і безболісною. Процедура виконується як в положенні лежачи, так і в положенні стоячи. Нирки відмінно візуалізуються без попередньої підготовки. Обстеження проводять датчиком у паралельних, поздовжніх, поперечних і косих зрізах з боку живота – трансабдомінальний доступ, з боку спини –транслюмбальний доступ, а також у фронтальній площині при положенні хворого на правому або лівому боці.

У «Клініці професора Стефана Хміля» УЗД проводять фахівці з величезним досвідом роботи в діагностиці та лікуванні урологічних захворювань. Прийом ведеться за попереднім записом. Після проведення обстеження ви можете проконсультуватися у лікаря уролога.

Меню