IMSI

IMSI (ІМСІ) — це модифікація процедури ICSI (ІКСІ) суть якої полягає в тому що відбір сперматозоїдів для запліднення проводиться з використанням спеціального обладнання за умов значно більшого оптичного збільшення. При ICSI використовується збільшення лише у 200-400разів, тоді як при IMSI досягається збільшення у 7000 разів. Назва «IMSI» це скорочення від “intracytoplasmic morphologically selected sperm injection” (внутрішньоцитоплазматичне введення морфологічно обраного сперматозоїда).

При звичайній процедурі ІКСІ сперматозоїди відбираються під невеликим збільшенням (в 200-400 разів), таким чином можна лише грубо оцінити морфологічні характеристики сперматозоїда, що буде використаний для заплідння яйцеклітини. В нашій клініці процедура IMSI проводиться при збільшенні у 7000 разів, що дозволяє більш детально оцінити будову  сперматозоїда.

При цьому відбір сперматозоїдів для IMSI відбувається згідно критеріїв MSOME, які дозволяють провести аналіз конкретного сперматозоїда та оцінити його якість. Відібравши для запліднення тільки найкращі сперматозоїди можливо підвищити ефективність запліднення in vitro порівняно з звичним ICSI. Таким чином при використанні ІМСІ вдається підвищити шанси настання вагітності та зменшити ризик самовільних абортів.

 

Застосування IMSI доцільне:

♦ при попередніх невдалих спробах ЕКЗ-ІCSІ (особливо якщо їх 2 чи більше)
♦ якщо були самовільні аборти (завмирання вагітності)
♦ встановлено діагноз тератозооспермія (високий вміст патологічних форм сперматозоїдів), особливо при оліготератоастенозооспермії.

Меню