Онкогінекологія. Аспекти і проблематика.

Гра на випередження.

Онкогінекологія – це  окремий напрямок медицини, який перебуває на межі онкології, гінекології, урології і ендокринології та  вивчає доброякісні та злоякісні пухлини жіночої статевої системи, їх етиологію, патогенез, методи профілактики, діагностики і лікування.

Статистика, на жаль, невтішна. Щороку кількість хворих на рак зростає, а вік пацієнтів молодшає . Найпоширенішими серед жінок є рак молочної залози,  рак шийки матки, ободової кишки та шкіри.

Плановий огляд у лікаря онкогінеколога – єдиний метод профілактики і ранньої діагностики онкопатологій у жінок. Тому рекомендуємо – раз в рік обов’язково приходити на плановий огляд. І ця рекомендація стосується жінок різного віку.

В команді Медичного центру “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові працює досвідчений клініцист, лікар – онкогінеколог Олег Цьолко. Основний напрямок діяльності цього вузькопрофільного спеціаліста – профілактика, діагностика та лікування новоутворень жіночої репродуктивної системи, зокрема доброякісні і злоякісні пухлини.

У яких випадках варто звернутися до фахівця вже зараз і не відкладати візит на потім:

– жінки групи ризику (інфікування вірусом папіломи людини, спадковість – коли по жіночій лінії в родині діагностували онкологічні захворювання, ранній початок статевого життя, аборти, запальні процеси жіночих органів, жінки з імунними та гормональними порушеннями)

– передракові стани ( вони не є злоякісними, але можуть стати поштовхом для розвитку рака при певних обставинах. Особливої уваги потребують жінки з ерозією шийки матки, лейкоплакією, інтраепіталіальною цервікальною неоплазією)

– якщо Ви зауважуєте кровянисті виділення, не пов’язані з менструацією або в період менопаузи. Будьте пильні, якщо почали відчувати біль під час статевого акту, а місячні стали дуже болючими і рясними.

У разі потреби в Медичному центрі “Клініка професора Стефана Хміля” у Львові можна пройти додаткові обстеження і здати важливі аналізи:

– кольпоскопія

– цитологічне дослідження мазка шийки матки

– аналіз на вірус папіломи людини

– аналіз крові на онкомаркери

– УЗД органів малого тазу

– гістероскопію та ін.

+38(067) 350 61 00. Телефон для запису на консультацію до лікаря онкогінеколога.

Бережіть себе і будьте уважні до свого здоров’я.

Лікування безпліддя. Консультація онлайн.

Бажаєте отримати консультацію чи записатись на прийом.

Заповніть форму поряд на натисніть “Замовити дзвінок”

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Меню